Hakkımızda

Tutku, alışılmadık bir heyecan duygusu olan; keşif, faaliyet ya da sevgiye neden olan
bir teklif için samimi veya istekli bir ilgi veya hayranlığa neden olabilir.

Hakkımızda 1

Misyonumuz

Mert Tools olarak, müşteri taleplerini, taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamaktır.

Vizyonumuz

Hırdavat sektöründe lider olmak ve ülke ve bölge hırdavat ihtiyacının önemli bir kısımını karşılamaktır.

Değerlerimiz

Modern ve atılımcı bir politika uygulayarak, 21. yüzyılın getirdiği teknolojik yenilikleri insanlara sunmak, müşterilerini doğru algılamak, müşterilerine doğru çözümler sunmak temel amacımızdır.

Sektörümüzde, modern ve atılımcı bir politika uygulayarak, 21. yüzyılın getirdiği teknolojik yenilikleri ülkemiz insanlarına sunmak, müşterilerin gereksinimlerini algılamak, müşterilerini doğru çözümlere yönlendirmek, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamak Mert Tools’un önem verdiği değerlerdir.

Farkımız

Farkımız sektörümüzde global piyasaları eşzamanlı izleyerek, yeni ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunma önceliğimizde… İş yaşamında başarının önkoşulları mevcut güçlü rekabette öncelik sağlayabilecek yaratıcılık ile satış ve sonrasını müşteri memnuniyetiyle yönetebilecek anlayıştır.

Ne Yapıyoruz

Biz bu ihtiyaçları hakkıyla karşılamak amacıyla global gözlüklerimizi taktık, sağlam ve kaliteli ürünleri mercek altına alıyor ve Türk tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız kaliteli ve nitelikli ürün yelpazemiz, uygun satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Politikamız

Sektörümüzde iç arenada modern ve atılımcı bir politika uygulamakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

Doğru Çözümler

Müşterilerin gereksinimlerini algılamak, müşterilerini doğru çözümlere yönlendirmek, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamak konularında kendisinden beklenenleri yerine getirmekte olan MERT TOOLS, geniş olanaklar ve sürekli gelişimi hedefleyen yapısı ile bundan sonra da bu yöndeki gelişmeleri takip edip, bünyesinde uygulamayı sürdürecektir.

Sizin için ne yapabiliriz ?

Var gücümüzle, 7 gün 24 saat hırdavat ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Kalite bizim birinci önceliğimizdir.

Anlaşmalı kargo ve lojistik firmaları üzerinden stoktan en hızlı gönderim.

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan Müşteri hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Sektörde faaliyet gösterdiğimiz yıllar içerisinde elde ettiğimiz tecrübe ve birikimleri müşterilerimize aktararak binlerce mutlu müşteri edindik.

Sitemizden 7 gün 24 Saat alışveriş yapabilirsiniz. Stoklu çalışıyoruz. Saat 16:00’a kadar yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Sonraki siparişler ertesi gün veya ilk iş gününde kargolanır.

Alışveriş Sepeti

close
WhatsApp chat